UMÓW WIZYTĘ

+48 22 415 42 17

0

STRONA GŁÓWNA

O NAS

USŁUGI/CENNIK

SZKOLENIA

AKTUALNOŚCI

BLOG

KONTAKT

O NAS

O NAS

IGIGI BEAUTY

Piękno rodzi pewność siebie

IGIGI BEAUTY to nowa i inspirująca firma z Kanady, która została założona przez osoby, które mają pasję, umiejętności i wiedzę, aby stworzyć niezrównane standardy do makijażu permanentnego i rzęs.

Mimo, że IGIGI to nowa marka w przemyśle kosmetycznym, mamy 18 letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Jesteśmy dumni z naszej ciągłej edukacji i ogromnej wiedzy, którą zdobyliśmy przez lata, a także z dbałości o szczegóły, które dostarczamy każdemu klientowi i uczniowi. Nasza niestrudzona wiara w naszą ciągła edukację i rozwój jest tym, co napędza nas do przodu i utrzymuje w czołówce.

Pracujemy na najlepszych produktach i narzędziach dostępnych na rynku, zapewniając naszym klientom najwyższy poziom usług, a uczniom niezbędną wiedzę i umiejętności, których potrzebują, aby rozpocząć karierę w tym bardzo wymagającym, ale szybko rozwijającym się wysoko dochodowym przemyśle.

Piękno rodzi Pewność siebie, a w IGIGI BEAUTY zapewniamy to.

Piękno rodzi pewność siebie

IGIGI BEAUTY to miejsce tworzone przez ludzi z pasją, wiedzą i doświadczeniem. Specjalizujemy się w dziedzinie kosmetologii estetycznej dotyczącej wykonywania makijażu permanentnego i stylizacji rzęs. Wysoki standard usług gwarantują wieloletnie doświadczenie zawodowe naszego zespołu zdobywane podczas pracy w prowadzonym przez nas salonie w Kanadzie. Podążamy za trendami i technikami makijażu obowiązującymi aktualnie na świecie. Jesteśmy profesjonalistami w pracy z klientkami, jak i w przekazywaniu wiedzy, prowadzimy szkolenia na całym świecie,

Piękno rodzi pewność siebie

bazując na sprawdzonych metodach używanych w różnych krajach. Tym, co nas zawodowo mobilizuje do bycia lepszym od konkurencji, jest wiara w sens ciągłego uczenia się i pogłębiania wiedzy. W naszej pracy wykorzystujemy najlepsze dostępne na światowym rynku produkty i narzędzia. Najnowsze i najskuteczniejsze techniki zapewniają klientkom widoczne efekty, a uczniom, rzetelną edukację i umiejętności potrzebne do rozpoczęcia kariery zawodowej. W IGIGI oferujemy piękno, które rodzi pewność siebie.

NASZ ZESPÓŁ

IGIGI BEAUTY to przede wszystkim:

1

IGIGI BEAUTY to:

Wysoki standard usług

18 lat doświadczenia

Specjalistyczne produkty

Profesjonalne zabiegi

Wykwalifikowana kadra

Dbałość o szczegóły

1