UMÓW WIZYTĘ

+48 22 415 42 17

0

STRONA GŁÓWNA

O NAS

USŁUGI/CENNIK

SZKOLENIA

AKTUALNOŚCI

BLOG

KONTAKT

USŁUGI/CENNIK

USŁUGI/CENNIK

POZNAJ NASZE ZABIEGI

NA RATY

W IGIGI BEAUTY za zabiegi zapłacisz w ratach 0%.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Cena

Manicure Męski

Zabieg polega na opracowaniu płytki paznokcia, usunięciu lub odsunięciu skórek oraz nałożeniu odżywki do paznokci i kremu.

Czas trwania 45 min.

60 zł

200 zł

Manicure Pielęgnacyjny

Zabieg polega na opracowaniu płytki paznokcia, usunięciu lub odsunięciu skórek oraz nałożeniu odżywki do paznokci i kremu.

Czas trwania 45 min.

60 zł

200 zł

Manicure Japoński

Czas trwania 1 godzina.

80 zł

200 zł

Manicure Hybrydowy

Zabieg polega na opracowaniu płytki paznokcia, usunięciu lub odsunięciu skórek oraz nałożeniu lakieru hybrydowego.

Czas trwania 1 godzina 30 min.

100 zł

200 zł

<

Manicure Hybrydowy (French, Ombre, Babyboomer)

Zabieg polega na opracowaniu płytki paznokcia, usunięciu lub odsunięciu skórek oraz nałożeniu lakieru hybrydowego i wykonianiu zdobienia french/ombre /babyboomer.

Czas trwania 1 godzina 30 min.

115 zł

Manicure Tytanowy

Zabieg polega na opracowaniu płytki paznokcia, usunięciu lub odsunięciu skórek oraz nałożeniu stylizacji tytanowej. Jest to alternatywna metoda dla hybrydy i żelu, która nie używa lampy UV. Naturalne składniki z minerałami i witaminami wzmacniają płytkę paznokcia oraz są całkowicie bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży. Manicure tytanowy jest bardziej odporny na odpryski i zarysowania niż inne stylizacje.

Czas trwania 1 godzina 30 min.

125 zł

Manicure Tytanowy (French, Ombre, Babyboomer)

Zabieg polega na opracowaniu płytki paznokcia, usunięciu lub odsunięciu skórek oraz nałożeniu stylizacji tytanowej i wykonaniu zdobienia french/ombre/babyboomer.

Czas trwania 2 godziny.

140 zł

Manicure Tytanowy Przedłużanie

Zabieg polega na opracowaniu płytki paznokcia, usunięciu lub odsunięciu skórek oraz nałożeniu stylizacji tytanowej do dowolnej długości. Jest to alternatywna metoda dla hybrydy i żelu, która nie używa lampy UV. Naturalne składniki z minerałami i witaminami wzmacniają płytkę paznokcia oraz są całkowicie bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży. Manicure tytanowy jest bardziej odporny na odpryski i zarysowania niż inne stylizacje.

Czas trwania 2 godziny.

155 zł

Przedłużanie Tytanowe (French, Ombre, Babyboomer)

Zabieg polega na opracowaniu płytki paznokcia, usunięciu lub odsunięciu skórek oraz nałożeniu stylizacji tytanowej do dowolnej długości i wykonaniu zdobienia frech/ombre/babyboomer. Jest to alternatywna metoda dla hybrydy i żelu, która nie używa lampy UV. Naturalne składniki z minerałami i witaminami wzmacniają płytkę paznokcia oraz są całkowicie bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży. Manicure tytanowy jest bardziej odporny na odpryski i zarysowania niż inne stylizacje.

Czas trwania 2 godziny 30 minut.

170 zł

Zdjęcie Hybrydy/Żelu/Tytanu/Akrylu + Pielęgnacja

Zabieg polega na zdjęciu stylizacji hybrydowej/ tytanowej/ żelowej/ akrylowej oraz opracowaniu plytki paznokcia, usunięciu lub odsunięciu skórek, nałożeniu odżywki do paznokci i kremu.

Czas trwania 1 godzina

80 zł

Zdjęcie Hybrydy/Żelu/Tytanu/Akrylu

Zabieg polega na zdjęciu stylizacji hybrydowej/ tytanowej/ żelowej/ akrylowej oraz opracowaniu płytki paznokcia.

Czas trwania 30 min

30 zł

Zdobienie Na 1 Paznokciu

Istnieje możliwość wykonania zdobienia na paznokcie różnymi metodami np. cyrkonie, efekty, rysunki ręcznie malowane. Koszt usługi zależy od stopnia skomplikowania wybranego zdobienia.

Czas trwania: 10min

5 zł

Naprawa 1 Paznokicia

Rekonstrukcja pękniętego paznokcia.

Czas trwania: 15min

20 zł

Cena

 

MEZOTERAPIA OSOCZEM (GŁOWA)

Czas trwania 1 godzina 30 min.

500 zł

200 zł

MEZOTERAPIA OSOCZEM (TWARZ / SZYJA / DEKOLT)

Czas trwania 1 godzina 30 min.

500 zł

200 zł

<

POTĘGA NAWILŻENIA (TWARZ,SZYJA,DEKOLT)

Zabieg Potęga Nawilżenia składa się z 6 etapów i skierowany jest dla osób o wszystkich rodzajach skóry, zwłaszcza do skóry wykazującej objawy odwodnienia. Celem zabiegu nawilżającego jest zwiększenie zawartości wody w naskórku, poprawa tekstury, wygładzenie zmarszczek i odżywienie skóry. Dodatkowo podczas zabiegu używane są ultradźwięki i mikroprądy.

Czas trwania 2 godziny.

300 zł

MOC LIFTINGU (TWARZ, SZYJA, DEKOLT)

Zabieg Moc Liftingu składa się z 7 etapów i został dopasowany do potrzeb skóry dojrzałej, wiotkiej, skłonnej do zmarszczek, której brak jędrności. Celem zabiegu ujędrniającego jest wypełnienie zmarszczek od wewnątrz, wygładzenie skóry i wzmocnienie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Dodatkowo podczas zabiegu używane są ultradźwięki i mikroprądy.

Czas trwania 2 godziny.

300 zł

MAKSYMALNE ODŻYWIANIE (TWARZ,SZYJA,DEKOLT)

Zabieg Maksymalne Odżywianie składa się z 7 etapów i skierowany jest dla osób, które potrzebują odżywienia i odbudowy skóry suchej. Celem zabiegu odżywiającego jest poprawa struktury skóry, redukcja widocznych głębokich zmarszczek oraz objawów starzenia się. Dodatkowo podczas zabiegu używane są ultradźwięki, mikroprądy i infuzja tlenowa.

Czas trwania 2 godziny.

350 zł

HYDRA CLEANSE (TWARZ,SZYJA,DEKOLT)

Zabieg Hydra Cleanse składa się z 4 etapów i skierowany jest dla osób o wszystkich rodzajach skóry. Celem zabiegu jest natychmiastowy efekt złuszczenia i dogłębnego oczyszczenia skóry. Zabieg Hydra Cleanse nadaje twarzy efekt liftingu, oczyszcza skórę z zaskórników, rozjaśnia i wyrównuje koloryt twarzy. Dodatkowo podczas zabiegu używany jest wapozon i wykonywany peeling kawitacyjny.

Czas trwania 2 godziny.

250 zł

PEELING KAWITACYJNY + MASKA (TWARZ,SZYJA,DEKOLT)

Zabieg Peeling Kawitacyjny + Maska składa się z 4 etapów i skierowany jest dla osób o każdym rodzaju skóry, z nastawieniem na jej oczyszczenie. Celem zabiegu jest bezbolesne i głebokie oczyszczenie, usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry. Dodatkowo podczas zabiegu wykonywana jest sonoforeza (ultradźwięki) oraz maska algowa.

Czas trwania 1,5 godziny

150 zł

OCZYSZCZANIE MANUALNE (TWARZ,SZYJA,DEKOLT)

Zabieg Oczyszczanie Manualne skierowany jest dla osób o każdym rodzaju skóry, z nastawieniem na jej oczyszczenie. Celem zabiegu jest efektywne usuwanie ze skóry niedoskonałości. Dodatkowo podczas zabiegu używany jest wapozon oraz trzy rodzaje masek.

Czas trwania 1,5 godziny

200 zł

DERMAPEN AMPUŁKI (TWARZ,SZYJA,DEKOLT)

Zabieg mezoterapii mikroigłowej (Dermapen Ampułki) składa się z 4 etapów i skierowany jest dla osób z wiotką i cienką skórą. Celem zabiegu jest poprawa kolorytu skóry, wypłycenie zmarszczek i redukcja blizn potrądzikowych. Do zabiegu stosowane są preparaty na bazie kwasu hialuronowego, koktaile mezoterapeutyczne (ampułki witaminowe) oraz znieczulenie kremem wedle potrzeby.

Czas trwania 2 godziny

300 zł

DERMAPEN AMPUŁKI (GŁOWA)

Zabieg mezoterapii mikroigłowej (Dermapen Ampułki) skierowany jest dla osób z nadmiernym wypadaniem włosów i łysieniem. Celem zabiegu jest ograniczenie wypadania włosów, pobudzenie ich wzrostu. Włosy są gęstsze, grubsze i mocniejsze. Do zabiegu stosowane są koktajle odżywcze ze składnikami aktywnymi (ampułki witaminowe).

Czas trwania 1,5 godziny

250 zł

Cena

Uzupełnienie

6 – 8 tyg

Dopigmentowanie

12 – 18m-cy

(zależne od usługi)

KONSULTACJA NA MAKIJAŻ SEMI-PERMANENTNY

Konsultacja ma na celu wyjaśnienie na czym polega makijaż semi-permanentny, odpowiadamy na wszystkie pytania klienta, dobieramy najlepszą metodę makijażu oraz kolor pigmentu. Przeprowadzamy wywiad, w którym pytamy o wszelkiego rodzaju alergie, choroby, tak aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. Wyjaśniamy sposoby znieczulenia i informujemy jakie stosujemy preparaty.

Czas trwania 1 godzina.

100 zł

POWDER / OMBRE

Powder / Ombre to semi-permanentna technika dla osób, które preferują pełniejsze brwi w porównaniu do microbladingu. Za pomocą cyfrowego urządzenia do makijażu permanentnego nakładamy na brwi cień przypominający makijaż. Odbywa się to za pomocą gradientu, brwi u nasady są jaśniejsze a w końcówce ciemniejsze, co daje idealny efekt makijażu ombre. W zależności od rodzaju skóry i sposobu jej pielęgnacji efekt utrzymuje się do 36 miesięcy. Konieczne jest kolejne spotkanie 6-8 tygodni po pierwszym zabiegu na uzupełnienie. Rekomendujemy zabieg dopigmentowania po upływie 12-18 miesięcy, aby brwi wyglądały świeżo. Wtedy będziesz mieć gwarancję, że Twój makijaż permanentny jest nadal perfekcyjny.

Czas trwania 2-3 godziny.

Dopigmentowanie, uzupełnienie wykonujemy po zabiegach, które zostały wykonane tylko w IGIGI Beauty.

Czas trwania 1-2 godziny

700 zł

200 zł

450 zł

USTA KONTUR Z WYPEŁNIENIEM

Semi-permanentne konturowanie ust z wypełnieniem to zabieg, który poprawia i / lub koryguje usta. Za pomocą cyfrowego narzędzia do makijażu permanentnego kształtujemy Twoje wargi. Następnie dodajemy pigment, aby wypełnić usta, tworząc miękki, naturalny, pełny wygląd. W zależności od rodzaju skóry i sposobu jej pielęgnacji, efekt utrzymuje się do 24 miesięcy. Konieczne jest kolejne spotkanie 6-8 tygodni po pierwszym zabiegu na uzupełnienie. Rekomendujemy zabieg dopigmentowania po upływie 12 miesięcy, aby usta wyglądały świeżo. Wtedy będziesz mieć gwarancję, że Twój makijaż permanentny jest nadal perfekcyjny.

Czas trwania 2-3 godziny.

Dopigmentowanie, uzupełnienie wykonujemy po zabiegach, które zostały wykonane tylko w IGIGI Beauty.

Czas trwania 1-2 godziny

700 zł

200 zł

650 zł

USTA OMBRE

Ombre Usta to zabieg, który poprawia i / lub koryguje usta. Za pomocą cyfrowego narzędzia do makijażu permanentnego kształtujemy Twoje wargi. Następnie dodajemy pigment za pomocą gradientu; usta są ciemniejsze wokół konturu i stopniowo blakną do wewnątrz. W zależności od rodzaju skóry i rodzaju jej pielęgnacji, intensywny efekt utrzymuje się do 24 miesięcy. Konieczne jest kolejne spotkanie 6-8 tygodni po pierwszym zabiegu na uzupełnienie. Rekomendujemy zabieg dopigmentowania po upływie 12 miesięcy, aby usta wyglądały świeżo. Wtedy będziesz mieć gwarancję, że Twój makijaż permanentny jest nadal perfekcyjny.

Czas trwania 2-3 godziny.

Dopigmentowanie, uzupełnienie wykonujemy po zabiegach, które zostały wykonane tylko w IGIGI Beauty.

Czas trwania 1-2 godziny.

700 zł

200 zł

450 zł

KOREKTA KOLORU

Czas trwania: 2 godziny

150 zł

200 zł

REGULACJA BRWI + GEOMETRIA

Regulacja brwi jest szybkim i łatwym sposobem na uzyskanie pięknie ukształtowanych brwi. Stosujemy kombinację woskowania i regulowania za pomocą pęsety, aby uzyskać pożądany kształt i wygląd twoich brwi.

Czas trwania 20-30 min.

30 zł

200 zł

Regulacja Brwi + Geometria + Masaż Twarzy

Czas trwania 30-45 min.

80 zł

200 zł

REGULACJA BRWI + GEOMETRIA + HENNA

Regulowanie brwi z henną to szybki i łatwy sposób na uzyskanie pięknie ukształtowanych i ciemnych brwi. Stosujemy kombinację woskowania i regulowania za pomocą pęsety, aby uzyskać pożądany kształt i wygląd. Nakładamy hennę, aby podkreślić kolor Twoich brwi. Kolor dobieramy do urody klienta, efekt utrzymuje się nawet do 3 tygodni.

Czas trwania 30-45 min.

60 zł

200 zł

Regulacja Brwi + Geometria + Henna + Masaż Twarzy

Czas trwania 1 godzina 15 minut.

100 zł

200 zł

REGULACJA BRWI + GEOMETRIA + FARBA

Regulowanie brwi z farbą to szybki i łatwy sposób na uzyskanie pięknie ukształtowanych i ciemnych brwi. Stosujemy kombinację woskowania i regulowania za pomocą pęsety, aby uzyskać pożądany kształt i wygląd. Nakładamy farbę, aby podkreślić kolor Twoich brwi. Kolor dobieramy do urody klienta, efekt utrzymuje się nawet do 3 tygodni na włoskach.

Czas trwania 45 min.

80 zł

200 zł

Regulacja Brwi + Geometria + Farba + Masaż Twarzy

Czas trwania 1 godzina 15 min.

120 zł

200 zł

REGULACJA BRWI + GEOMETRIA + HENNA PUDROWA

Regulacja brwi z henną pudrową to sposób na uzyskanie pięknie ukształtowanych i zafarbowanych brwi przypominających w efekcie końcowym makijaż semi-permanentny. Stosujemy kombinację woskowania i regulowania za pomocą pęsety, a żeby uzyskać pożądany kształt i wygląd wykonujemy rysunek brwi z użyciem suwmiarki, nitki i białej pasty do wyznaczania idealnego kształtu. Kolor dobieramy do urody klienta, efekt utrzymuje się nawet do 4 tygodni na włoskach, a na skórze około 10 dni przy odpowiedniej pielęgnacji.

Czas trwania 45 min.

100 zł

200 zł

Regulacja Brwi + Geometria + Henna Pudrowa + Masaż

Czas trwania 1 godzina 30 min.

150 zł

200 zł

LAMINACJA BRWI + REGULACJA + GEOMETRIA

Czas trwania 45 min.

100 zł

200 zł

LAMINACJA BRWI + REGULACJA + GEOMETRIA + HENNA

Czas trwania 1 godzina.

120 zł

200 zł

SPA DLA BRWI

Ekskluzywny zabieg dla brwi, w którym stosujemy zestaw kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji brwi czyli peeling do brwi, wodę kwiatową o wyjątkowych właściwościach, olejek regenerujący do brwi oraz wykonujemy hennę pudrową. W cenie zabiegu dodatkowo zadbamy o Twoją skórę pod oczami stosując odpowiednie płatki kolagenowe. Zabieg z użyciem henny pudrowej przypomina w efekcie końcowym makijaż semi-permanentny. Stosujemy kombinację woskowania i regulowania za pomocą pęsety, a żeby uzyskać pożądany kształt i wygląd wykonujemy rysunek brwi z użyciem suwmiarki, nitki i białej pasty do wyznaczania idealnego kształtu. Kolor dobieramy do urody klienta, efekt utrzymuje się nawet do 4 tygodni na włoskach, a na skórze około 10 dni przy odpowiedniej pielęgnacji.

Czas trwania 60 min.

120 zł

200 zł

KOMPLET HENNA (RZĘSY + BRWI)

Pełny zabieg składa się z regulacji brwi wykonanej za pomocą wosku i pęsety oraz henny na brwi i rzęsy. W zależności od rodzaju skóry i sposobu jej pielęgnacji, efekt utrzymuje się do 3 tygodni.

Czas trwania 45 min.

75 zł

200 zł

Komplet Henna (Rzęsy i Brwi) + Masaż Twarzy

Czas trwania 1 godzina 15 min.

115 zł

200 zł

KOMPLET FARBA (RZĘSY + BRWI)

Czas trwania 45 min.

95 zł

200 zł

Komplet Farba (Rzęsy i Brwi) + Masaż Twarzy

Czas trwania 1 godzina 15 min.

135 zł

200 zł

KOMPLET HENNA PUDROWA (RZĘSY + BRWI)

Czas trwania 60 min.

120 zł

200 zł

Komplet Henna Pudrowa (Rzęsy i Brwi) + Masaż

Czas trwania 60 min.

165 zł

200 zł

DEPILACJA WĄSIKA

Do depilacji wąsika stosujemy ciepły wosk plastrowy lub bezplastrowy.

Czas trwania 15min.

20 zł

150 zł

Depilacja Brody

Do depilacji brody stosujemy ciepły wosk plastrowy lub bezplastrowy.

Czas trwania 15min.

20 zł

150 zł

DEPILACJA TWARZY + Regulacja Brwi

Do depilacji twarzy stosujemy wosk bez plastrowy. Należy pamiętać aby depilowane włoski miały odpowiednią długość 5-7 mm.

Czas trwania 1 godzina.

100 zł

150 zł

MAKIJAŻ NUDE

Makijaż Nude /Makijaż Naturalny/ Makijaż Dzienny jest subtelnym makijażem, który ma za zadanie podkreślić naturalne piękno kobiety i dodać cerze świeżości. Jest makijażem delikatnym, charakteryzującym się barwami stonowanymi. Makijaż Nude jak każdy inny, dobierany jest do określonego typu skóry i karnacji. W cenie makijażu uwzględnione są kępki rzęs doczepiane pojedynczo. Dla efektu „Wow” można zakupić bardziej efektowne rzęsy na pasku – są to rzęsy wielokrotnego użytku (nie są wliczone w cenę makijażu). Makijaż jest wykonywany jedynie profesjonalnymi kosmetykami. Możliwość dojazdu do klienta na terenie Warszawy (dodatkowo płatne). W razie pytań prosimy o telefon, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Czas trwania 1 godzina 25 min.

200 zł

200 zł

MAKIJAŻ BIZNESOWY

Jest to makijaż pozbawiony błysku i ekstrawagancji. Jest wykonany przy  pomocy kosmetyków dających matowe wykończenie makijażu, aby jedynie delikatnie podkreślić urodę klientki/klienta i pozostać w sferze pełnego profesjonalizmu. Makijaż ten przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.  Makijaż Biznesowy jak każdy inny, dobierany jest do określonego typu skóry i karnacji. W cenie makijażu uwzględnione są kępki rzęs doczepiane pojedynczo. Dla efektu „Wow” można zakupić bardziej efektowne rzęsy na pasku – są to rzęsy wielokrotnego użytku (nie są wliczone w cenę makijażu). Makijaż jest wykonywany jedynie profesjonalnymi kosmetykami. Możliwość dojazdu do klienta na terenie Warszawy (dodatkowo płatne). W razie pytań prosimy o telefon, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Czas trwania 1 godzina 25 min.

200 zł

200 zł

MAKIJAŻ WIECZOROWY

Makijaż Wieczorowy /Makijaż Studniówkowy/ Makijaż Sylwestrowy jest makijażem wykonywanym na specjalne okazje. Używamy zwykle bardziej nasyconej barwy cieni oraz stosujemy wyraźniejsze konturowanie czy mocniej zaznaczony odcień ust. Mile widziane są elementy błysku oraz długie rzęsy nadające uwodzicielskie spojrzenie. Makjaż wieczorowy jak każdy inny, dobierany jest do określonego typu skóry i karnacji. W cenie makijażu uwzględnione są kępki rzęs doczepiane pojedynczo. Dla efektu „Wow” można zakupić bardziej efektowne rzęsy na pasku – są to rzęsy wielokrotnego użytku (nie są wliczone w cenę makijażu). Makijaż jest wykonywany jedynie profesjonalnymi kosmetykami. Wyjątkowe pomysły makijażowe po zapisaniu się na makijaż można wysłać emailem. Możliwość dojazdu do klienta na terenie Warszawy (dodatkowo płatne). W razie pytań prosimy o telefon, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Czas trwania 1 godzina 25 min.

200 zł

200 zł

MAKIJAŻ ŚLUBNY PRÓBNY

Na makijaż próbny najlepiej przychodzimy ze zdjęciem sukni i dodatków, rodzajem wybranej fryzury oraz informacją odnośnie stylu w jakim będzie cała oprawa ślubu. Jest to ważne ponieważ wiele aspektów makijażu zależy od stylu ślubu i kolorystyki tego wydarzenia. Jeśli istnieje wizja dotycząca wyglądu makijażu ślubnego – proszę o zabranie ze sobą zdjęcia oraz wysłanie pomysłu makijażu emailem. Makijaż Próbny Ślubny jak każdy inny, dobierany jest do określonego typu skóry i karnacji. W cenie makijażu uwzględnione są kępki rzęs doczepiane pojedynczo. Dla efektu „Wow” można zakupić bardziej efektowne rzęsy na pasku – są to rzęsy wielokrotnego użytku (nie są wliczone w cenę makijażu). Makijaż jest wykonywany jedynie profesjonalnymi kosmetykami. Możliwość dojazdu do klienta na terenie Warszawy (dodatkowo płatne). W razie pytań prosimy o telefon, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Czas trwania 2 godziny.

250 zł

200 zł

MAKIJAŻ ŚLUBNY

To najważniejszy makijaż w życiu kobiety. Należy się do niego przygotować w odpowiedni sposób. Dzień przed dniem ślubu nie spożywamy ostrych pokarmów ani takich, przy których w przeszłości zaobserwowaliśmy wysypkę czy inne podrażnienia. Kilka dni przed zalecana jest korekta brwi (polecana korekta brwi w salonie IGIGI BEAUTY) ponieważ w dniu wykonywania makijażu podrażnienia uniemożliwią wykonanie makijażu. Wszelkie wizyty u kosmetologa planujemy co najmniej 2 tygodnie przed dniem ślubu!!! Proszę zabrać ze sobą uśmiech i najważniejsze – PROSZE SIĘ WYSPAĆ 😉 Makijaż Ślubny jak każdy inny, dobierany jest do określonego typu skóry i karnacji. W cenie makijażu uwzględnione są kępki rzęs doczepiane pojedynczo. Dla efektu „Wow” można zakupić bardziej efektowne rzęsy na pasku – są to rzęsy wielokrotnego użytku (nie są wliczone w cenę makijażu). Makijaż jest wykonywany jedynie profesjonalnymi kosmetykami. Wyjątkowe pomysły makijażowe po zapisaniu się na makijaż można wysłać emailem. Możliwość dojazdu do klienta na terenie Warszawy (dodatkowo płatne). W razie pytań prosimy o telefon, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Czas trwania 3 godziny.

250 zł

200 zł

MAKIJAŻ/KOREKTA PANA MŁODEGO

Makijaż wykonywany jedynie w sytuacji, kiedy na makijaż umówiona jest również Panna Młoda. Makijaż/Korekta Pana Młodego jest to delikatna korekta niedoskonałości cery. Końcowo twarz wygląda w pełni naturalnie, zostają zniwelowane oznaki zmęczenia i stresu ostatnich dni, oraz uzyskujemy efekt zmniejszonego świecenia skóry przez długi czas.

Czas trwania 1 godzina.

100 zł

200 zł

STYLIZACJA WŁOSÓW

Czas trwania 30 min.

100 zł

200 zł

UPIĘCIE KOK

Czas trwania 1 godzina.

150 zł

200 zł

Cena

Uzupełnienie

do 3 tyg

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Oferujemy szeroką gamę sposobów przedłużania rzęs. Metody, w których się specjalizujemy to 1: 1, 2: 1, 3/4: 1, 5/6: 1, 7/8: 1 i 9/12: 1. Zabieg polega na przyklejeniu 1 lub więcej rzęs syntetycznych do 1 naturalnej. Używamy rzęs najwyższej jakości, które zapewniają naszym klientkom komfort noszenia oraz wygląd od naturalnego po bardzo efektowny. Każda z metod nada czarująego i niewątpliwe zalotnego spojrzenia. Przy odpowiedniej pielęgnacji uzupełnienie rzęs zazwyczaj wykonuje się do 3 tygodni od założenia pełnej aplikacji. Stylistka rzęs oceni i poinformuje czy stan twoich rzęs nie wymaga nowej aplikacji.

Czas trwania 2-3 godziny.

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS – MĘSKA STYLIZACJA

160 zł

140 zł

STYLIZACJA MOKRE RZĘSY

230 zł

180 zł

RZĘSY 1:1

180 zł

150 zł

RZĘSY 2:1

200 zł

160 zł

RZĘSY 3:1/4:1 (IGIGI VOLUME)

230 zł

180 zł

RZĘSY 5:1/6:1 (IGIGI VOLUME)

260 zł

200 zł

RZĘSY 7-12:1 (IGIGI GLAM)

 300 zł

250 zł

RZĘSY (KIM CAMELLIA)

300 zł

250 zł

LIFTING RZĘS + HENNA + BOTOX

Gorąco zachęcamy do botoksu przy liftingu rzęs. Stosujemy botoks organiczny, który pomoże odzyskać twoim rzęsom ich naturalne piękno. Rzęsy będą nawilżone, zregenerowane, grubsze, mocniejsze oraz pięknie podkręcone

170 zł

150 zł

Lifting Rzęs + Henna

Lifting rzęs z henną, gwarantuje efekt uniesienia i podkręcenia rzęs bez używania zalotki jest to efekt zdecydowanie trwalszy. Zabieg robimy na rzęsach naturalnych i jest świetną alternatywą dla przedłużania rzęs. Szczególnie zalecany dla osób, które mają skłonność do alergii. Stosujemy 7-stopniowy proces, aby nadać rzęsom naturalny, trwały efekt podkręcenia i koloru. W zależności od pielęgnacji rzęs lifting może utrzymać się do 8 tygodni lecz jest zależny od kondycji rzęs.

Czas trwania 1 godzina 15 min.

150 zł

ZDJĘCIE RZĘS

Usuwanie rzęs jest to nałożenie profesjonalnego preparatu dzięki, któremu bezproblemowo i bezpiecznie zdejmiemy stylizacje rzęs. Nie pobieramy opłat za usuwanie rzęs, jeśli aplikacja nowych rzęs odbywa się w salonie IGIGI Beauty.

Czas trwania 30 min.

50 zł

HENNA RZĘS

Henna rzęs to szybki i łatwy sposób na uzyskanie pięknie podkeślonych rzęs w ciągu kilku minut. Henna zwykle utrzymuje się do 3 tygodni.

Czas trwania 20-25 min.

30 zł

200 zł